OFERTA

Bezpieczeństwo

NTI Polska jest z Państwem od 2011 roku.

W wyniku rozwoju technologii muszą się zmieniać rozwiązania bezpieczeństwa. Razem z Nami możesz wybierać spośród szerokiej gamy oprogramowania, sprzętu, i usług doradczych NTI w celu ochrony swoich danych i zasobów IT.

NTI oferuje głęboką wiedzę i doświadczenie potrzebne do planowania, zarządzania i monitorowania systemów bezpieczeństwa np.:

  • Backup i archiwizacja z wykorzystaniem napędów taśmowych i najnowszych rozwiązań disk to disk
  • Ochrona pamięci masowej
  • Zarządzanie danymi firmy
  • Antywirusy , firewall’e i UTM’y – ochrona Twojej sieci na styku z Internetem
  • Ochrona, archiwizacja i backup twojej poczty
  • VPN – urządzenia i oprogramowanie zapewniające bezpieczne połaczenie między oddziałami firmy i bezpieczny dostęp do zasobów firmy dla pracowników zdalnych

Nasze największe wdrożenia opierają się o technologie DellEMC

Avamar to oprogramowanie służące do backupowania danych. Posiada zaszyte w sobie mechanizmy deduplikacji danych – czyli eliminowania powtarzających się danych (dane są zapisywane oraz przesyłane przez sieć tylko raz!). Funkcjonalność ta pozwala zredukować dane nawet dwudziestokrotnie.

DataDomain to rodzina macierzy dyskowych fizycznych oraz rozwiązania zwirtualizowanego służących do przechowywania danych backup'owych / archiwizacyjnych. DataDomain ma w sobie zaszyte mechanizmy deduplikacji (podobnie jak Avamar). Deduplikacja w DD odbywa się w trybie inline - czyli dane są deduplikowane zanim zostaną zapisane na dyskach.

Kontakt

NTI POLSKA Sebastian Snopkiewicz, Marzena Snopkiewicz Spółka Cywilna
ul. Perłowa 2/2
72-010 Police


 

 

NIP 851-326-75-63
REGON 520596496


Kontakt

NTI POLSKA Sebastian Snopkiewicz, Marzena Snopkiewicz Spółka Cywilna

ul. Perłowa 2/2

72-010 Police

 

 

+48 796 741 148

biuro@ntipolska.pl