27 calowy obszar roboczy na zupełnie nowym poziomie

Dell Canvas

Obszar roboczy pozwalający pracować bez ograniczeń

Przekształcaj pomysły w rzeczywistość dzięki przełomowemu narzędziu, umożliwiającemu naturalne tworzenie zawartości cyfrowej. Zrób użytek z intuicyjnego ekranu dotykowego, piórka i totemów.

Innowacje bez granic

27-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości QHD jest ułożony poziomo na biurku. Podłączysz go do dowolnego notebooka, komputera stacjonarnego czy urządzenia All-in-One wyposażonego w system Windows 10, zyskując ogromną przestrzeń na wyrażenie twórczych pomysłów. Urządzenie Canvas wyposażono w bogaty arsenał niestandardowych programów dostępnych w ramach najnowszych aktualizacji systemu Windows 10. Dzięki temu profesjonalny twórca zyskuje szersze horyzonty do przedstawienia swych wizji i więcej możliwości działania w przestrzeni cyfrowej.

Twórz szybko i wygodnie

Ekran rozpoznaje wzorzec punktów dotykowych pod spodem totemu, dając błyskawiczny dostęp do menu.

Pracuj rękoma

Totem daje wygodny dostęp do menu oprogramowania. Dzięki temu jednym ruchem nadgarstka zmienisz grubość kreski lub kolor.

Wygodne rozwiązanie

Umieść totem w polu widzenia — tam, gdzie dłoń naturalnie znajduje oparcie na ekranie. W ten sposób możesz wygodnie korzystać z menu oprogramowania, nie rozpraszając twórczego natchnienia.

Rozwiązanie obejmujące aktualizację systemu Windows 10 dla twórców

Połączenie rozwiązania Dell Canvas z urządzeniem wyposażonym w najnowszą wersję systemu Windows 10 pozwala w pełni korzystać z twórczego potencjału tego nowego cyfrowego obszaru roboczego.

Wygodna praca na wielu ekranach

Bez trudu przemieszczaj się między wyświetlaczami w położeniu poziomym i pionowym za pomocą wirtualnego panelu dotykowego.

Obsługa urządzeń z kółkiem

Korzystaj z imponujących możliwości systemu Windows i jego aplikacji, a także programów innych producentów.

Nadaj cyfrową formę swoim pomysłom

Nie pozwól umknąć twórczemu natchnieniu! Błyskawicznie uwieczniaj idee za pomocą pióra Dell Canvas i obszaru roboczego funkcji Windows Ink.

Aplikacje biurowe w systemie Windows

Windows: pracuj wydajniej, korzystając z zaawansowanych funkcji pisma odręcznego dzięki subskrypcji usługi Office 365.

Rozwiązanie dla twórców

Błyskawiczne tworzenie zawartości cyfrowej: pozioma powierzchnia robocza uzupełnia istniejący wyświetlacz pionowy, pozwalając na pracę w prawdziwie wielowymiarowym środowisku. Można także rozłożyć podpórkę w trybie kreślarskim, ustawiając obszar roboczy urządzenia Canvas pod kątem 10 stopni — podobnie jak tradycyjny stół kreślarski. Za pomocą opcjonalnej podstawy można ustawić obszar roboczy pod kątem 80 stopni.

Niezrównany artyzm: rysuj na całej powierzchni QHD o przekątnej 27". Urządzenie nie ma ramek, które mogłyby Ci w tym przeszkadzać — zamiast nich zastosowano rozszerzoną płaszczyznę z lewej i prawej strony ekranu.

Solidny, piękny ekran: pracuj na wytrzymałej, sztywnej powierzchni roboczej, pokrytej powłoką przeciwodblaskową Corning® Gorilla® Glass, która jest zarówno niezwykle cienka, jak i łatwa do czyszczenia.

Zgodność z każdym urządzeniem z systemem Windows 10

Doświadcz twórczej swobody dzięki urządzeniu Dell Canvas. Za pośrednictwem systemu Windows 10 urządzenie Canvas oferuje dostęp do istniejących zasobów, dzięki czemu otrzymujesz środowisko pracy zaprojektowane pod kątem Twoich potrzeb.

Ekran

Ekran bezpośrednio połączony z powłoką przeciwodblaskową Corning® Gorilla® Glass o stopniu twardości 9 w skali Mohsa

Zasilanie

Zasilacz sieciowy 130 W (z okrągłym wtykiem 4,5 mm)

Wymiary

Wysokość: 446 mm (17,6") x szerokość: 792 mm (31,2") x głębokość z przodu: 13 mm (0,51"); głębokość z tyłu: 23 mm (0,9")
Masa: 8,4 kg (18,5 funta)

Porty

1 Złącze Mini-HDMI
1 Złącze Mini-DisplayPort 1.2 lub USB typu C (w tym interfejs Display Port przez złącze USB typu C)
1 Port USB typu C (tylko interfejs USB, bez ładowania)
2 Porty USB 3.0
1 Gniazdo słuchawkowe audio

Jesteś zainteresowany testowaniem tego urządzenia ?

Napisz do nas